tjah, jag o ngra polare tänkte testa på spice nästa helg men är inte helt säker ännu har hört av många att det ska va riktig skit. ge så mkt tips eller information ni har om det e tacksam för svar peace.
Spice kan vara vad som helst, kan säkert vara kokain/heroin blandat i skiten.. men det tvivlar jag på. Antar att det är någon JWH eller AM produkt i det.
Spice enligt mig slår bättre än cannabis, dock så varar ruset en kortare period och är mera hälsofarligt. Men värt att testas, tar nog inte sådan stor skada om man bara testar än om man skulle vara en daglig Spice rökare.
Rök, bra om man pissar, det syns inte.
Det behövs inte mkt för att bli riktigt bäng.
Ett tips är att låta ruset gå,och att inte se det som något dåligt
Tja, hoppas det är okej att jag lånar tråden lite.
Nu är det så att jag tänkte testa spice. Och jag undrar om det är nåt speciellt man ska tänka på. T.ex hur mycket man ska ta eller om det är nåt särsklidt man ska tänka på, etc... Tacksam för svar!
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!