Citat:
Ursprungligen postat av Stoltarbetare
Ja, jag vet inte ens vad jag ska säga. Än en gång har du gjort mig mållös. Jag är alltså en borgerlig kommunist, okej då fick man lära sig något nytt.
Klart att vi har fattat du är mållös. Varför ens tala om det?
Du är kapitalismens hund! Så länge ni sätter terror och skräck mot folk som har invandringskritik, så duger ni prefekt till. Ni kostar inget, ni behöver inte rastas för det gör ni själv, ni är lätta att bli av med och skulle ni göra något som går emot kapitalismen så ser kapitalismen att ni försvinner bort från landet.
Kapitalismen behöver invandring för att kunna dumpa lönerna. En vanlig nigger kan tänka sig(enligt borgerligt tänk) jobba för en billigare peng än själva Svensken. För inte niggern ska ta jobbet för Svensken så måste svensken sänka sin lön.
Kapitalismen VET att ni Svenska kommunister är niggerkramare och därmed är ett biologiskt vapen mot invandringskritiker.