Citat:
Ursprungligen postat av
konstapel
Harry var avlyssnad i flera år av en brittisk mediakoncern, MGN:
https://www.svd.se/a/0Q1Ga6/slar-fast-prins-harry-avlyssnad-i-flera-ar
Helt sjukt vad britterna älskar skvaller om sin kungafamilj. Vad är poängen att avlyssna honom liksom, att han har telefonsex med Meghan?
Man vill antagligen få bekräftat att han är Hewitts.
jag har läst alla fakta och alla vittnesmål om diana och hennes älskare och jag tror han är hewitts.
När det spekulerades som mest om Harrys far genomförde hovet en kampanj om att charles var fadern och att diana och majoren träffades efter harrys födelse. Märkligt nog upphörde spekulationerna efter kampanjen trotts att det finns flera vittnessmål att de möttes lång tidigare.
Jag köpte inte kampanjen då. Och när man ser hur Harry försökt bryta sig loss och skapa en egen identitet i USA, går det inte att låta bli att tänka att om han är Hewitts är detta ett helt logiskt steg.
Jag tror inte att negressen är psykopat. Hon är bara som de flesta kvinnor självcentrerad.
Dock är jag 100 på att om Harry är oäkting så kommer hon att basunera ut det vid en skilsmässa.