Kommer judarna att transportera negrerna i godsvagnar tillbaka till Afrika?
Kommer de att samla ihop dem i koncentrationsläger först, med tanke på att 50000 negrer kan bli ännu besvärligare när de får reda på att de ska deporteras?
Ironiskt att judarna kallar negrerna för "infiltratörer" med tanke på det inflytande de själva skaffat i västländernas banker, tidningar, TV, film, myndigheter mm.
Ironiskt att just judarna inte ställer upp på alla människors lika värde.
Citat:
Ursprungligen postat av Alexander857
Men det finns ju en hel drös med judar som förespråkar massinvandring till vita länder samtidigt som de vill ha ett Judiskt Israel. Kan du inte förklara för oss andra mindre vetande hur de tänker och resonerar?
Divide and conquer (Söndra och härska)
Judarna har åtminstone sedan bibeln (judarnas Torah) skrevs försökt bli herrefolk över alla andra folk. En effektiv metod att förgöra eller få kontroll över en fiende som är numerärt överlägsen, har bättre krigsmakt, och som har bra sammanhållning, är att få fienden att splittras så att den bekämpar sig själv. Sedan är det fritt fram att ta kontrollen till sin egen fördel. Att söndra och härska är en medveten och väl beprövad metod. Sverige är ett tydligt exempel på detta, när vi luras till att införa apartheid och ett segregerat mångkulturellt samhälle.