http://norran.se/2011/09/jorn/coop-overvager-butiksstangning/
Jörn är ett litet samhälle i Västerbottens inland och det är en plats där kommunen i många år har placerat sjukt mycket negrer. Då det inte finns någon polis på orten så har dessa negrer i många år terroriserat bygden. Det är inbrott och skadegörelse dagligen, personalen hos de få företag och butiker som finns kvar blir hotade och trakasserade och nu kommer Coop att stänga ortens enda matbutik för att personalens säkerhet inte kan garanteras.
Vad fan är det som håller på att hända? Är detta negerns våldsamma natur som visar sitt (mycket) fula ansikte när de vet att dom kan leva som vildar utan att ordningsmakten kommer och lägga sig i?
Ser det ut såhär på andra platser där dom har placerat ut negrer i stora massor?
Edit: Okej, nu kanske en händelse på en liten ort i inlandet inte berör direkt någon, men ni ska veta att vi är många som älskar vårt inland och vi är många som skulle ge vad som helst för att få tillbaks det som var vårt, men som nu tillhör hucklekärringar och khat-tuggande blattar.