Vecka 11, Köp inte clearly Gone, Vägning m,m
Då så kan börja med att jag fick hem mitt vitimain B5 från clearly gone (pulver) inte nog med att skiten var svindyrt det smakar skit också, går knappt att dricka och inte nog med det så ska man ta det 3gg per dag. Ska genast beställa hem grean earth 1000mg orkar inte hålla på som någon peptide snubbe och ta det 3gg per dag.
Kan tillägga att finnarna/acnen som exploderade har nu nästan helt förvunnit, sitter och funderar på om det kan ha varit skit i andra batchen jag tog, känns lite som en allergireaktion.
Det börjar bli svårare och svårare att göra framsteg på gymmet, Dock så tycker jag en del muskler börja ta sig nu i v10/v11 börjar få fin volym med lite solbränna på detta så framträder nog dom ännu mer. Gapet mellan max vikter och det jag får mest kontakt med har ökat markant, Vet inte vilket som komma ge mest, köra tungt eller kontakt

lätt att bli lat om man bara ligger och fiskör. Annars är det bra tryck nu på gymmet, Känner mig mer accepterad bland gubbsen och har fått många frågor om tips på övningar till andra och man har blivit lite av en kille man snackar och surrar träning med, Folk tar också råden med större förtroende än förut.
Kosten har jag skött fint kan dock alltid förbättras, Från och med nu kommer jag även att öka protte intaget för att se om det gör någon skillnad. Tror inte det men får testa mig fram.
Efter några stick nu med kort ester så har jag kört vänstra axel och höger skinka, Att sticka i axeln är fan brutalt och det gör ont ont, tycker min träning blir hämmad av saken, Röven är bara en skön känsla med lagom med pain, Låren känner jag absolut ingenting i så funderar att köra på 3 sites om inte axeln ger sig snart. Blev ju inte bättre av att första sticket i axel gick rakt i en nerv hoppade till rätt bra byte nål och ställe, andra gången aspirerade jag blod och på andra försöket så började olja läcka från sticket, Borde nästan ha prickat in alla fel som kan uppstå på bara två stick, när jag sätter i röven ligger jag i framstupa sidoläge och sätter med höger hand, aspirera funkar inte allt för bra med blir lite 50/50 där. delar in skinkan i ett kryss på mitten av skinkan och sätter i övre högra rutan hur enkelt som helst.
Denna vecka
+0.3kg skulle gärna vilja ligga på 0.5kg/v men så blir det tyvärr inte. Blir ju sjukt sugen på att slänga in lite tabbs nu sista veckorna men får väl vänta med det, Vore dock sjukt nice att slänga i lite dboll eller OT.
Dojjat har man också hunnit med i veckan med blandade resultat dock, får ta upp saken vid senare tillfälle.
Hörs !!!