Citat:
Ursprungligen postat av blackjackster
Varför ska du låta någon perfers luffare som inte kan fixa tjejer styra ditt liv? Du är inte denna händelse, din karaktär baseras på dina tankar och hur du framhäver dig själv, om du vill vara tjejer som lever sitt liv efter sin perversa kusins feghet så be my guest.
Det är inte du som gjort fel så det är meningslöst o straffa dig själv, vad sägs om att låta det förflutna stanna där och begrava det som en isolerad händelse som aldrig kommer att upprepa sig igen och får du barn så tar du visdom från det och lär dig att skydda dom bättre än vad dina föräldrar gjorde dig.
Fucking idiot du är! Håll din käft jävligt stängd i fortsättningen när det gäller sånt här, du är uppenbarligen totalt inkompitent inom psykologi, beteendevetenskap som sexualbrottsoffers reaktioner, påföljder samt behandling!
Ett ord till och du får gärna komma hit till min adress där jag bor så att jag kan få slå ihjäl dej precis på det sätt som jag vill mörda dem som våltog mej för två månader sedan, jag, just nu ikväll, efter att ha letat efter någons reaktion på den stora artikeln.. ingen verkar ha sett eller läst..
Mitt liv är slut, min kropp är en sak, den kan jag läka, men min hjärna är värre, precis som hos den här tjejen.
Fucked up fo life, bokstavligen talat!