1. Du får ursäkta mina ganska dåliga kunskaper inom forumsökning.. Kunde bara hitta trådar om antingen det ena eller det andra.. ingen där dom stalldes mot varandra.
2. För det första har jag läst en hel del och för det andra var det aldrig tal om att jag skulle börja imorn. Jag har tänkt att fortsätta läsa ett tag till och tänker inte hoppa på någon kur förens jag känner mig helt mogen för det.
3. Eftersom detta forum är högst anonymt så får jag väl bara anta att du inte vet vem jag är och således inte har en aning om mina kunskaper inom kost, sömn och träning eller hur länge jag tränat. Finns ju folk som drar 300 mark o tycker dom är klena för att polaren drar 350 så bara för att JAG säger att jag är klen behöver det inte betyda att jag är 16 år och börjat träna för 4 månader sen och tycker att 50kg bänk är svagt.
4. Tränar inte för brudar utan för mig själv
Med det sagt så får jag tacka för infon du gav iaf