Citat:
Ursprungligen postat av Vapendragare
Har aldrig sagt att Barca får många straffar men alla vet att Barca får fördelar i CL. Det var bara ett scenario den andra skribenten skrev ihop att Barca mycket väl kunde få en billig straff. Chelsea - Barca anyone?
Så sluta häng upp dig på Barca och straffar nu snälla.
Om ditt tåg inte redan hade gått (

) så hade du kunnat ta tåg från Malmö till Berlin sen tåg eller buss till München.
Haha, har Barcelona fördelar i CL?
Barcelona - Inter någon? Militos OFF-SIDE mål, Bojans (korrekta) bortdömda mål. Kostade fan oss en CL titel.. ja, vi hade domaren med oss mot Chelsea men sån jävla överdrift där då? Ballacks hands? Felaktiga utvisningen på Abidal? Fick fan spela med 1 man mindre bra lång tid. I första mötet blev vi blåsta på en straff när Henry blev neddragen.
I första mötet förra veckan med Milan blev Puyol blåst på straff fast domaren står rakt framför?
Fan, ert hat är patetiskt.. det var likadant mot United när dom var bäst.
Man ska bara vara lagom i Sverige, är man för bra så är man hatad, därför Zlatan är hatad av många.. ren jävla avundsjuka och det är därför Sverige är ett sådant jävla pinsamt land tillsammans med befolkningen.
Tro fan att man flyttade.
Får se om Barcelona går till final först, gör dom inte det så river jag biljetten och skiter i att åka ner, det går alltså att åka tåg från Malmö till Berlin? 5.000:- bör väl räcka för en tågbiljett till Munchen och tillbaka eller?