Ni minns tanten i Svenljunga för några avsnitt sedan? Hamnade i en diskussion med en kompis om hur gammal hon kan ha varit. Jag antar att de aldrig framkom i programmet?
Citat:
Ursprungligen postat av listigt
Jag tycker killarna har blivit lite väl mycket påträngande och kan bete sig som riktiga svin ibland, och det lyser verkligen igenom i denna serie. Annars är det en bra serie med lite tråkiga möten ibland bara, creds ska de ha att de orkar med att hålla på och hälsa på varenda människa de ser!
Som exempel? Du menar Leif?
Filip sa ju flera gånger att han hade full respekt för såna som Leif, och bruden verkade inte ha någonting i mot det direkt. Sen gick ju Leif med på att visa sig, sina 10 sekunders fame i TV för en bra slant ändå.
Jag tycker inte de tränger sig på, tvärtom verkar de flesta väldigt på.
Men visst de är nog inte helt enkla att säga nej till heller kanske men jag tycker ändå de behandlar folk bra.