Hejsan alla FBare!
Jo, saken är den att på programmet "Recovery disc creator" så skulle jag göra 3 skivor, allifall när jag höll på med andra skivan märkte jag att den första skivan jag lade in var fel sort av skiva, jag hadde bara den sortens av skiva så, jag kunde inte fortsätta för att ALLA skivorna måste vara samma sorts av skiva.
Så jag tänkte att jag bara avbryter hela disknerbränningen och börjar om på nytt, saken var att det gick inte.
För att när jag stänger ner Programmet eller avbryter det så står det bara att det kommer fortsätta vid samma steg nästa gång jag startar programmet, så ja när jag startar om programmet så fortsätter den vid samma misslyckade installation.
Så min fråga till er är att, Finns det på något sätt jag kan återställa Recovery disc creator, så att jag kommer tillbaka till steg 1, så jag kan börja om på nytt?
Tacksamm för svar!