2011-02-15, 18:20
  #1
Medlem
Har köpt ny dator och allt har fungerat bra fram tills en vecka sedan då kan jag inte se allt i Internet explorer/mozilla har provat byta webläsare men verkar inte hjälpa kan inte se alla färger/ all text på hemsidor även färgen om man är utloggad i windows har blivit helt vit vilket den inte var tidigare väldigt frustrerande problem har kollat på bildskärmsintällningar men allt verkar stämma!

Hjälp Tack på förhand!
Citera
2011-02-15, 18:21
  #2
Medlem
crillecrilles avatar
Kan du ta en bild och lägga upp eller förklara lite lugnare och tydligare vad du menar?
Citera
2011-02-15, 18:32
  #3
Medlem
Jag kan se det mesta av texten men inte allt kolla på "vanliga texten på länkarna" på aftonbladet tex

http://forumbilder.se/show.aspx?iid=0e5201163117Pdd52
Citera
2011-02-16, 19:56
  #4
Medlem
crillecrilles avatar
Kan det ha med ditt installerade tema att göra? Misstänker att det är nåt du har installerat som har gjort det så här i alla fall.
Citera
2011-02-16, 20:19
  #5
Medlem
Jag tror också att det är nått med teman har satt på windows basic temat nu men problemet kvarstår kan det vara någon annan typ av inställning i teman eller har du något mer bra förslag?

Tack för att du försöker hjälpa till!!
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in