Citat:
Ursprungligen postat av
Scientology
Ja Olof verkar ju inte ha hjälpt den gamle massmördaren med hans grundverksamhet att guida turer från sin bostad där han ofta sitter vid Casa Roberto Escobar Gaviria på Carrera 38 #18-70 dvs samma adress som Escobar Inc skriver på sin hemsida.
https://www.google.com/maps/place/Cr...55461?hl=en-US
Tittar man på Robertos hemsida så finner man att han har facebook med några följare och en instagram med ett fåtal följare.
https://pabloyrobertoescobargaviria.com/Så försöker Olof att visa hur enkelt det är att få kontakt med Roberto och hans verksamhet eller är det tvärtom? Olof verkar vilja bygga upp en annan bild av Roberto och knappast hjälpa till med namnet Pablo Escobar, men det är kanske straffet för Roberto Escobar att få umgås med den respektlösa Olof K Gustafsson.
https://casarobertoescobargaviria.business.site/ man kan undra varför Olof aldrig länkar till eller gör reklam för Robertos visningar av Pablo Escobars gamla skräp.
Någon som har kontaktat Roberto och kollat läget? Vad vet egentligen Roberto om Olof K Gustafssons mytomani osv?
Vad kan egentligen Roberto Escobar tjäna på Olof K Gustafsson SCAMS?
Någon som är bra på Spanska eller befinner sig på plats?
- +573192417351
- pabloyrobertoescobargaviria at gmail.com
Tror inte att Roberto Escobar tjänar något av större betydelse på Olof K Gustafssons SCAMS, tvärtom så borde rimligen Pablo Escobarnamnet köras än mer i botten. Olof har knappast hjälpt till med Roberto Escobars verksamhet. Men vilka andra intressenter finns det i synas med Pablo Escobars tveksamma rykte och vad tycker de om Olof K Gustafssons SCAMS med Escobar Inc?
Pablo Escobar museumet i Medellin
Casa Museo Pablo Escobar på Calle 10b # 28 – 90 drivs av en annan släkting, Nicolás Escobar.
https://www.google.com/maps/place/Ca...58146?hl=sv-SE och verkar vara den stora leverantören av tjänster associerade till Pablo Escobars gamla skräp.
https://www.pabloescobargaviria.com/ Vad har de för åsikter om Escobar Inc's alla SCAMS?
Uppenbart är hursomhelst att Olof K Gustafsson inte på något sätt förefaller ha hjälpt någon Escobar med synligheten online, då han är relativt osynlig med sin hemsida och på sociala media. Har Olof K Gustafsson hjälpt någon annan än sig själv?
Juan Pablo Escobar Henao aka Sebastián Marroquín
Hemsida mm
https://juanpabloescobar.com/
contacto at juanpabloescobar.com
https://twitter.com/sebasmarro Vad tycker han om Olofs SCAMS i Pablo Escobars namn?