Jo jag har en liten fetisch och det är att dricka pillsner, snusa och runka i kombination.
har druckit 2 små Norrlands nu som jag tycker är tillräckligt. därefter stoppade jag in 2 stycken 12 mg som brukar hetsa upp mig inför kagney linn på youjizz
men i alla fall så blev jag inte så uppkåtad så därför tog jag och spottade ut dom 2 och stoppade i 2 nya, inte heller det slog tillräckligt så jag lärde stoppa in 2nya igen.
aja den här gången funkade det och jag kom

.
Men i alla fall så kände jag knappt någonting utav alla dessa 12mg,are. när jag dock gick ner och skulle ta av mig såsen var jag röd som en kok-kräfta i ansiktet, men jag märkte knappast någon skillnad mot som när jag inte har snusat. (vet att de inte är något fel på snusen)
varför blev de så här konstigt den här gången då? jag menar 72mg snus - asså man borde ju känna någonting i alla fall.
Mvh /Hoffmark