Det har hänt något med Fria Tider senaste månaden de fick in nya journalister och verkligen lyft upp sig!
http://www.friatider.se/julafton-avs...#comment-39100
EU har tryckt upp en kalender i tre miljoner exemplar, varav 330 000 skickats till skolelever i Storbrittanien. I kalendern tar man upp sikhiska, muslimska, hinduiska och kinesiska högtider såväl som av EU instiftade högtider som Europadagen. Högtider med kristen bakgrund, som t.ex jul och påsk, är dock inte med i kalendern.
Det här är fan inte sant! När fan är nog nog!! Jag blir allt mer övertygad! Massinvandringen handlar om att forma om EU till en islamsk nation! Där det kristna inte finns plats!
Varför detta hat mot kristendomen? Har dom ingen som helst jävla skam?
Man har satt i system hur vi ska känna skam att invandrarna är "kränkta"? Vi får inte uppskatta och fira våra högtider men muslimer ska!?
Hela tiden senaste halvåret månad efter månad får vi höra hur skolor avskaffar "kristna traditioner" samtidigt särbehandlas muslimer med sina friskolor, centrar och moskeer
Jag är inte bara övertygat Sverige ska bli muslimskt, även EU!
Fyfan i helvetes jävlar skit säger jag bara!!
Ni kommunister med ert förbaskade hat mot Sverige, Svenskar och svenskheten
Är det det här ni vill tvinga på era barn med? Rättsystemet islam? Hur pundade bakom pannbenet är ni?