Hej mitt problem börjar med att jag beställer 5kg protein via gymvaruhuset.com på 30 november
och det står jag kommer få det hem levererat via dhl på fredag 3 december.
ok jag väntar tills fredag fick ingen avisering från dhl så mailade jag gymvaruhuset och de gav mig
kollinumret så jag ringde dhl gav kollinumret sa de att ja vi skulle ha levererat idag men hann inte vi gör
på det på måndag mellan klockan 10-1 ok sa jag.
men sen på måndag levererade de inte heller och när jag ringde sa de att de hade ringt mig och kommit hem hos mig men ingen var där hahaha vad de ljuger jag sa att ingen ringde mig och ingen var hemma och satt vid fönster hela tiden då sa hon ok vi levererar imorgon garanterat,
ok sa jag och då var det tisdag idag jag ville inte att de efterblivna idioter ska glömma leverera idag så ringde jag prick klockan 10 väntade 20minuter i kö sen fick jag prata så sa de att vi kommer leverera innan klockan 1 idag ta det lungt ok sa jag.
AAAAAAAH klockan 1 ringde jag de och sa var är min pakett va fan är problemet då sa de de skulle levererat idag kanske glömde chauffören men jag ringer dig snart på mobilen och löser problemet ok sa jag. Nu är det klockan 3 och jag fattar inte vad jag ska göra????????