Citat:
Ursprungligen postat av pederasten
och visst kan jag rapportera inlägg om jag hittar något som moderatorn har missat. men i det här fallet så ska inte jag behöva leta upp och rapportera en jävla massa trådar bara för att det inte finns fungerande moderatorer i det där forumet. det är det man ska ha moderatorer till.
iaf när det rör sig om trådar som man så tydligt ser att de ligger fel
Nu är du helt fel ute. Moderatorerna är de som frivilligt arbetar för att vi skall ha ett bättre forum. De får inte lön för sitt arbete och de flesta av dem modererar mer än ett forum.
Det är, skulle jag vilja säga, din uppgift som användare att rapportera regelbrott, felplacerade trådar etc. när du ser dessa.
Så om du inte orkar engagera dig, så håller jag helt och hållet med Epost, om att det inte är lönt att ta dina klagomål i beaktande, om du inte själv orkar engagera dig. Dock så trodde jag att du bara var ny och ovetande, men nu fick jag äta upp dom orden.