2010-10-07, 14:14
  #1
Medlem
trosfuktarns avatar
Hejsan. sitter p windows vista ultimate, och nr jag sitter med en i skype s laggar jag inget. men s fort man r 3 eller mer i samtalet s hr dem knappt vad jag sger... fr alltid ha macbooken vid sidan och kra skype p den och det r lite segt. har frskt att ska mig efter linkande problem, men alla det har mer med spel osv att gra.
jag sitter p 100mbit lina och har ven testat p andra internet samma dr. s ngon som har ngon anning om vad det kan vara? har skert glmt att skriva ngot men skriv s svarar jag.

mvh
Citera
2010-10-07, 15:01
  #2
Medlem
Slaggs avatar
Jag hade sanna problem, men jag stdade min dator p dam och ominstalera skype s funka det perfa. Vad fr internet lina har du ?
Citera
2010-10-07, 17:54
  #3
Medlem
trosfuktarns avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Slagg
Jag hade sanna problem, men jag stdade min dator p dam och ominstalera skype s funka det perfa. Vad fr internet lina har du ?


ahh okeej, datorn r clean innuti och som sagt. 100mbit comhem lina.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in