Citat:
Ursprungligen postat av Skitnodig
Ne, PF är ingen kvinnomisshandlare.. Och jag tror det är SJ som tar nummret på youtube filmen, och om det är han, så är hans pappa polis.
Enligt källor jag har i Boden, som personligen är bekanta med PF, så har han jobbat, köpt sitt eget hus och har sina bilar som främsta intresse. Tråkigt så spårar det ur när han dricker alkohol, MEN han hatar dom som håller på med narkotika!
Tar honom inte i försvar, men killen har själv jobbat ihop till allt han har och är inte född med silversked i munnen, bortklemad av rika föräldrar som denna TÅ.
Skriv inte ner honom som kvinnomisshandlare om ni inte har belägg för det. Det är ju faktiskt PF som är påkörd och svårt skadad, nu hoppas vi att han tillfrisknar.
Samt att den skyldiga till detta vansinnesdåd får sitt RÄTTMÄTIGA STRAFF!!!!!!!!!
Hur fan kan man fortsätta köra med honom under bilen, när man höra honom skrika och dunka på dörren för att få föraren att stanna????????????? VILKET SVIN!!!!!!!!!