Hej jag har en riktigt sunkig stationär och är less på att sitta med Windows Messenger. Men grejen är att jag HATAR de senare versionerna av MSN. Det är någon form av tjänst som startas i samband med Msn som gör att min dator blir sjukt seg. Jag har försökt att installera äldre versioner men när jag ska logga in så kräver Msn att jag uppdaterar till den nyaste versionen. Vad gör jag för fel? Man måste ju kunna komma runt på nått sätt?!
Kör e-buddy via webben. Den segar inte ner så mycket. Sen går det visst att köra gamla msn varianter utan att uppdatera. Google is your friend .. Vet att det går för kör en väldigt gammal msn på min galmla laptop
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!