Citat:
Ursprungligen postat av
Waji
Om man inte röstar på något av dessa partier så är ju din röst meningslös. Finns ju inget annat Kalle Anka parti som kommer att komma in.
I mina ögon är det inte meningslöst att skriva Barbapappa på en blank röst som jag tänker göra. Det är en viktig markering mot hela det här piss-systemet.
Jag vill att skiten ska kollapsa och att inte ens aska ska finnas kvar av den depraverade skiten ni kallar "parlamentarism". Inte ens aska ska finnas kvar.
Men dumsvenne gillar den här depraverade sinnessjuka skiten. De älskar att rulla runt i dess förnedrande, känslomanipulativa gyttja. ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅHHHHHHHHHH så förbannat jävla skönt dumsvenne har det i piss-gyttjan de älskar att rulla runt i. Dumsvenne har ingen självrespekt. Över 80% av alla röstberättigade dumsvennar kommer gå ut och rösta på åttaklövern i September. För de gillar att förnedra sig själva.
Det är dumsvennen som är problemet. Medelklass dumsvennen i sitt äckliga radhus. En dödligt sinnessjuk avart. Som bara går efter sina egna skuldkänslor. Allt dumsvenne gör styrs utav dumsvennens förvridna empati och skuldkänslor. Och lathet.
Jag vill att rödgröna får supermajoritet och verkligen våldtar dumsvenne i all evighet.
Den evige sosse cuck simp porrskadade idiot svennen med moderskomplex förtjänar att dö ut vid det här laget.