Citat:
Ursprungligen postat av
TomatKungen
Du verkar helt skev i hela din tanke!
1. "Horor" är diskreta, de vill inte dra till sig polisens eller andras uppmärksamhet. Och klär sig därför som vilken människa som helst. Det ska liksom inte synas vad de jobbar med, för då kan både de själva och deras kunder få problem. "Horor" skulle alltså inte gå runt öppet i stringbikni för allmän åsyn! I din kära religion finns det rentav "horor" som bär slöja och säljer sex. Så. Du kan inte se på en kvinnas klädval om hon är "hora" eller inte. Lär dig detta!
2. De som bär stringbikin gör det för att de vill få jämn solbränna. Det är för i helvete inte deras problem att du är en fluktande gubbe. Det är ditt problem.
3. En hel del kvinnor blir kåta av att se mäns nakna överkroppar. Ska vi kalla samtliga män med nakna överkroppar på stranden, för "gigolos" då, tycker du? Är du själv kanske en liten gigolo på stranden, som svassar runt där i din nakna överkropp? Som vilken kvinna som helst kan ta sig ett smakprov av, även 67-åriga Berta kan få ta sig en åktur med dig, eftersom du visar din nakna överkropp? Eller ska vi kanske försöka få dig att skämmas, för att du visar din nakna bringa på stranden, din lilla porr-skådis!
Tänk till lite!
Jo, du är horaktig om du är i princip naken offentligt. Du är skamlös, saknar anständighet och vi kan förvänta oss av dig att du kommer hora runt och bete dig som en hora också. För när du förlorar din skam så förlorar du allting, då förlorar du gränser och begränsningar i ditt liv. Du blir då öppen för vad som hest.
Jo, det är ett problem om en kvinna går runt i stringbikini och visar sin röv för främmande män. Om du inte kan förstå det så är det ditt problem.