Citat:
Ursprungligen postat av
Arnold15
Tjejerna ger genomgående väldigt bra service på ACA Gold.
Men inte mycket till relax på denna klubb.
Men kom ihåg oavsett klubb:
* Säg aldrig att du är där första gången
* Passa dig för tjejer som springer och raggar i korridorer - de har inga stamkunder. Tjejerna som ger bäst service sitter ofta still och väntar på sina stammisar.
Får ge ACA Gold en chans innan flyget, tänker att det inte är lika hetsigt en sön fm-em.
Ska minnas dina tips och repetera dem som mantra inför varje besök!
Tack igen 😁
Citat:
Ursprungligen postat av
micke_gbg
Jag prioterar utseende väldigt högt och tycker att tjejerna i NRW har ett lite sämre utseende, framför allt så brukar det finnas en del tjejer med väldigt dåligt utseende och sedan så har jag haft lite dåliga erfarenheter på en del klubbar i Hessen. Även om jag har haft en del av mina bästa kvällar på FKK Oase (innan de ändrade stil och byggde om).
Vill jag ha kombinerade GFE och PSE uppleveser så väljer jag FKK Globe men om jag vill ha en PSE helg så brukar jag dra till Berlin.
Sedan så är Berlin och Zurich två städer som jag gillar att vara i så man har ju också lite mer glädje i kroppen när man är där.
Alright, jag tackar för din input 😁
Berlin är som sagt ett resmål jag definitivt har på listan!
Har även starkt lutat åt Österrike, med förhoppningarna om att det är likt Schweiz.
Har någon här inne besökt Österrike på sistone?
Jag bör väl också pallra mig till Hessen & Barcelona innan jag kan börja plocka ut favoriter.
Även om då Barcelona inte har FKK på samma sätt kan det ju bli gött ändå änna 🤷♂️
Allt gott!
//DMH