Citat:
Ursprungligen postat av
TomatKungen
Nej, jag skriver vad jag anser. Jag ser det inte som jordens undergång om en gift fyrabarnsmor hade sex som singel för över 20 år sedan.
Fast nu diskuterar vi en gift fyrabarnsmor som för cirka 20 år träffade en mansperson som i princip hela världen uppmärksammar och diskuterar idag, menar du att detta är av noll betydelse bara för att det ligger långt tillbaka i tiden?
Källa: Dagens Nyheter
https://share.google/yW3kEqEp6e2VXCl6v
Med din märkliga logik så ska ingen heller diskutera Tr*mp och hans forna kontakt och möten med Epst*in eftersom detta ägde rum långt innan Tr*mp blev president. Här talar vi också om något som hände för långt över 20 år sedan.
Källa: GP
https://share.google/NVfoza2ukreBtYLXF
Din motvilja att diskutera den gifta fyrabarnsmoderns tidigare singelliv känns ju lite som köra huvudet i sanden, du har inga problem med att diskutera helt andra personer kring Epst*in trots att åren har gått. Varför?