Citat:
Ursprungligen postat av
FestligPersika
Du skrev att du inte känner någon "grupp sexarbetare att nästla sig in i" och då lät det som att du inte förstod vad en utsatt grupp är. Men jag tar på mig det! Jag kan vara lite trög ibland! 😅
Jag förstår som sagt inte heller vad de vill få ut av det. Om man snälltolkar det så kanske det rör sig om någon fetisch, men annars rör det sig om riktigt störda individer som behöver terapi.
Nej, i dom appar jag använder finns det en del gruppchattar där escorter snackar, tänkte du menade att det finns de som vill nästla in sig där då en del privata saker kan diskuteras. Annars att nån störd person skulle kontakta mig och hävda att han är en escort, har aldrig hänt mig.
Verkar ju vara ett vanligt fenomen eftersom tre av er påstår samma sak, vet inte om vi håller till på olika sidor, eller vad, men har kanske haft turen då.
Däremot som sagt en hel del falskbokare, så helt förskonad från knäppisar är jag inte😂 drygt när man som jag gör kund besök..