Citat:
Ursprungligen postat av
DisposableGarbage4
För mycket tandkött.. och lite av ett gristryne.. sen är rösten bara urk.... Men om man bortser från allt det så är hon helt okej.
Urk haha, tror det kommer kännas bättre för dig när hon får dirty talka fram innehållsförteckningen på Eldorados fd Corn Flakes förpackning med sin väsande sensuella stämma i ditt öra, det är Rachel Molins röst och nylle ju, inte helt illa.
Vad tycker du om Raffes (Rasmus) tjejer då, CajsaLisa imponerade i att ta kommandot och omrikta hans Gaydar (brorsan till Rejdar)
Hon var halvsnygg, han har en modell också i sitt harem noterar jag.
Programmet har blitt 30 minuter längre, vilket innebär 30 fler kommentarer från mig, håll till godo gott folk!
Citat:
Ursprungligen postat av
Medelolsson
Jamen spana in kloningsklippet!
Det har jag redan sätt, du vet att folk kommer misstänka att du skriver upp hennes fantastisk-faktor för den lilla gåvan, med tanke på att hon lämnade rummet innan han fick öppna paketet hade man ju lätt kunnat misstänka annars att det var en bomb i paketet, och då hade charmfaktorn kanske dalat i dina ögon!
Men jag håller med lite, men hennes utseende skriker hollywood fru som kommer vara dyr i drift på en gård!