Citat:
Ursprungligen postat av
Stenballe
Lugna kan vi kanske inte riktigt vara, men vi bör göra vårt bästa för att sänka dem i Östersjön innan de når vårt fastland.
Att låta 1 miljon västhatande muslimer och många hundratusentals andra från vartenda skitland i hela världen välla in över Sveriges gräns och förpesta hela Sverige (förutom rikingställena där de röstar för mer massinvandring) och som vi dessutom tvingas försörja på alla sätt och vis med svenska skattepengar - det är helt okej med dig?
Tuffa du - nu ska "ryssen sänkas i Östersjön".
"Ditt" fastland - eller babbarnas? Du kanske är en babbe själv? Ni brukar ju kunna tuffa till er när ni väl lyckats undkomma värnplikt, ansvar, att försvara ert eget land och ert eget folk.
Börja annars med babbarna, skicka tillbaka alla kriminella babbar (så gott som alla, några få undantag finns och de är just undantag) som är ett stort problem i Sverige, så tar vi itu med den eventuellt invaderande ryssen sen.