Citat:
Ursprungligen postat av
hennevilljagknulla
Nej, jag gillar kvinnor men det är avtändande när jag vet att andra män gillar samma sak.
Tex så var jag intresserad av en tjej i skolan men när jag hörde att andra killar snackade om henne och att dom tyckte hon var jävligt snygg så kände jag mig äcklad typ.
Citat:
Ursprungligen postat av
BOMB-CP
Du är bög du, det hör jag.
Är väl snarare att bögar, mig inkluderad, har noll ego kring vem någon ska "tillhöra" eller är så känsliga över att någon gillar "samma sak". Kommentarsfälten för bögporr är i en helt annan liga än de för straightporr. Till skillnad från straightporren, där folk i kommentarsfälten låter som en blandning av heta linjen och Min Stora Dag, är bögarna skoningslösa - och har som grädde på moset bättre servicekänsla än systembolaget. I ett obskyrt klipp på någon tysk snubbe som körde loss för sig själv i sin bil hörde man, knappt urskiljningsbart, någon gammal tysk dänga på radion i bakgrunden. Någon frågade vad det var för låt, någon annan svarade blixtsnabbt att han legat med killen i filmen och redogjorde glatt för både vilka könssjukdomar killen hade och vilken låten var, inklusive länk till både spotify och apple music. Har aldrig behövt kommentera eftersom alla andra ligger så jävla långt före.
Älskar att vara bög. Får namn, instagram, och en mindre bakgrundskontroll av samtliga folk i filmerna i kommentarsfälten, plus skitgo gammal tysk musik. Allt ni verkar få är ångest över att någon annan också hade den unika preferensen "naken brud", eller att någon annan har legat med någon brud som gör porr före ni hann. Kan fan inte vara lätt.