Citat:
Ursprungligen postat av
Klundgren
Petraforfun är trevlig att fika med om man tar henne på rätt sätt och är seriös. Luktar däremot rök i lgh. Finns det någon annan bra på norra sidan?
Ja jävlar vad jag luktade askkopp efter mitt besök där. Såg också att någon varnade för herpes vad gäller henne. Oklart om det var sant men då hon ju säljer åkturer utan skydd är det ju inte omöjligt att det stämmer.
Jag hade en bra stund med Lory (tror jag hon kallar sig) som annonserar på ST och RE. Rumänska på kanske 35 som har botox och silikon både här och där samt många tatueringar. Hon är trevlig och enkel samt gör ett bra jobb till vettigt pris. Plus är att man får filma om man gillar sånt. Hon var i Jakobsberg då jag träffade henne, nu står det Barkarby.
Även Kamille (också här osäker på stavning) som finns på RS och HE gillade jag. Svenska med ursprung från något öststatsland. Typ 35 även hon. Lite mage men väldigt sköna bröst. Finns i Kungsängen.