2025-03-31, 17:52
  #10993
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av 2.3
Besökte en salong jag var på för något år sedan men av olika anledningar inte tittat in till igen, trots att den ligger på nordvästra sidan av vår huvudstad, dvs där jag oftast tar en massage. När jag kommer till salongen så verkar det bara vara en tjej där, en rätt söt tjej på typ 25 år (vilket ju inte hör till vanligheterna). Jag föredrar ju lite äldre tjejer men nu var jag ju där och är inte typen som vänder i dörren eller som inte testar något iaf en gång.

Massagen drar igång och den är helt OK. Noterar dock att ingen som helst teasing ges vilket jag tycker är trist om sedan extra erbjuds, samt att jag såklart börjar fundera på om jag kommer bli erbjuden något som inte stod på prislistan. Men jodå, ca 5 minuter efter vändning pekas rätt osensuellt på mitt skrev och frågan om det behövs sådan massage också kommer. Det visar sig att allt finns att få och efter att ha kommit överens går hon och hämtar en kondom.

När hon kommer tillbaka så kommer en liten överraskning. Jag har ju sett att det inte är en bystdrottning jag har att göra med men då den löst sittande tröjan samt BH tagits av visar det sig att det bokstavligen inte finns byst alls, eller iaf att jag var den i rummet med största lökarna. Tanken om att hon en gång skulle varit en han slår mig hastigt men nej, det stämmer inte. Ingen som helst antydan till adamsäpple och bortsett från den minimala bysten är det inget som inte är kvinnligt och inget som ser opererat ut. Tänker också att om man nu skulle göra om en snopp till en snippa varför skulle man då inte köpa sig ett par bröst samtidigt?

Om någon nu skulle hojta något om ålder så nej, inte en chans att hon skulle vara ens under 20 år. F ö har hon rätt stora bröstvårtor, typ som en kvinna som ammat. Så jag är säker, det är en person som är född kvinna och det för så länge sedan att det enda brottsliga som sker mellan oss är att jag betalar för tjänster som man inte får betala för i Sverige.

På det hela taget ingen dålig upplevelse men inte heller så att jag gör något återbesök. Skulle man ge sig på att gradera enligt en tiogradig skala så som görs då och då skulle det väl se ut så här.

Utseende: 7 (hade gärna sett liiiite större bröst)
Massage: 7
Sex: 6 (inte världens bästa engagemang)

Vad kostade kalaset?
Citera
2025-03-31, 18:04
  #10994
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av G725
Vad kostade kalaset?

Hon ville ha en lax för BJ/BTB och en femhundring till för FS. Men det gick att pruta...
Citera
2025-04-07, 11:46
  #10995
Medlem
Var på besök i Stockholm och blev sugen på massage och lite omvårdnad... Åkte till ett ställe jag besökt förut, då jag gillar tjejer med bröst. Hade tur då den jag ville ha var ledig. Tog en timmes oljemassage som hon är grym på. När slutet på massagen närmade sig så visste hon vad jag ville. När hon rider på mig så har jag bästa synen framför mig. Nog en av de snyggaste thaitjejer i Stockholm..
Citera
2025-04-07, 15:15
  #10996
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Johannnes
Var på besök i Stockholm och blev sugen på massage och lite omvårdnad... Åkte till ett ställe jag besökt förut, då jag gillar tjejer med bröst. Hade tur då den jag ville ha var ledig. Tog en timmes oljemassage som hon är grym på. När slutet på massagen närmade sig så visste hon vad jag ville. När hon rider på mig så har jag bästa synen framför mig. Nog en av de snyggaste thaitjejer i Stockholm..
Trevligt , annars bristvara på snygga brudar på salongerna
Citera
2025-04-10, 21:02
  #10997
Medlem
Jobbade halvdag idag så passade på att gå o unna mig. Testade ett nytt ställe i norra delen av staden. Blir bemött av en halv-mullig tjej som talade hyfsat ok svenska, dock jäkligt behagligt ansikte att titta på, vackra ögon och kan inte har varit mycket över 30, så jag slog till på en timmes massage.

Massagen i sig var väl varken bra eller dålig, för 600 spänn kunde man ju hoppats på mer men har varit med om värre så ska inte klaga. När hon stod framför mig och masserade ryggen så fick jag en bra vy över bena ända upp till trosorna, inga tights som en del tjejer tyvärr har.

Dock nästan inget teasande alls så trodde att det skulle bli en nitlott men en stund efter vändningen kom frågan: "Vill du ha helkroppsmassage" och ett pekande nedåt. Frågade vad som erbjuds, "vad vill du ha" svarade hon med ett leende. Hade bestämt mig för en FS om det skulle bli något redan innan jag dök upp. 1500 ville hon ha, kontrade med ett lågt 800, för det kunde hon erbjuda naket BJ men var inte så intresserad av efter ett antal dåliga avsug så erbjöd 1000 för FS som max och sa att det var allt jag hade. Hon nickade och började ta av sig, hon hade ett par rätt schyssta naturliga bröst som jag genast började suga på.

När jag haft mitt lilla roliga så drog hon på kondom och började rida lite halvkasst så fick byta till missionären och då upptäkte jag att hon var rätt våt som jag gick igång på. Tog tag om hennes handleder vid sidan av benen och drog henne mot mig medans jag stötte hårt in i henne. Plaskandet och hennes oskyldiga men allt högre stönande blev för mycket för att jag skulle kunna hålla mig så kondomen blev uppfylld.

Efter det roliga var över så blev det en dusch (hade väl önskat att hon kunde följt med men men), lite vatten, sen var jag på min väg därifrån. Blir nog definitivt ett återbesök.

I helhet så:
Lokal - 3/5
Massage - 3/5
Extra - 4/5
Citera
2025-04-12, 09:25
  #10998
Medlem
Även jag hade halvdag igår. Bestämde mig för att testa, ett för mig, nytt ställe på östra sidan av andra staden. Ringer och bokar 30 min, har bråttom tyvärr. Stället ger vibbar av mer så att säga, så med helspänn går jag in och blir bemött av en längre kvinna i 30-års åldern. Inte smal, men inte mullig heller. Snarare lite vältränad kanske… klädd i en kort dress, svarta tights. Överlag söt.

Näckar som vanligt och det som följer är riktigt bra konversation under en ypperlig massage. Hennes engelska är felfri. Vi skrattar, pratar om våran barndom mm och som sagt massagen är 10/10. Ingen teasing alls, inget erbjudande efteråt heller. Måste säga att jag är förvånad då man blivit erbjudan det mesta på vad som utåt sett varit mkt mer seriösa salonger. Går därifrån 400 kr fattigare, men ändå ganska nöjd.
Citera
2025-04-14, 19:47
  #10999
Medlem
Var ett tag sen jag var ute i svängen. Testade spontant ett ställe i västra Gbg som tycks bytt ägare. Fräsch söt tjej kom nedför trapporna och öppnade. Hyfsat slank, medelstora bröst (vill hellre ha större).
Hon hade en kompis med men fick inte se henne trots att jag försökte tränga mig på 🤷
Bra rejäl massage, ok teasing men haft bättre, men pga spontanitet kunde ej betala för extra 😭😭
Men hon tycktes gärna hängt med på det mesta.
Lite sugen på återbesök ändå.
Citera
2025-04-15, 13:49
  #11000
Medlem
100 år sedan, men träffade du denna tjej igen?
Citera
2025-04-19, 12:36
  #11001
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av vandelay1
Var ett tag sen jag var ute i svängen. Testade spontant ett ställe i västra Gbg som tycks bytt ägare. Fräsch söt tjej kom nedför trapporna och öppnade. Hyfsat slank, medelstora bröst (vill hellre ha större).
Hon hade en kompis med men fick inte se henne trots att jag försökte tränga mig på 🤷
Bra rejäl massage, ok teasing men haft bättre, men pga spontanitet kunde ej betala för extra 😭😭
Men hon tycktes gärna hängt med på det mesta.
Lite sugen på återbesök ändå.
Hade hon tatueringar på ena armen?
Citera
2025-04-21, 18:44
  #11002
Medlem
Tillbaka till träsket. Behöver egentligen inte för jag har hittat en ung asiatisk student som behöver fickpengar och träffar mig när jag vill o ger en bra upplevelse varje gång men hade två timmar över så jag tog mig o smsade en salong söder om stan på påskdagen. Försökt först med en annan men det var fullbokat. Denna hade iaf tid o bekvämt med parkeringsplats direkt utanför.

Samma som sist jag va där o minns att hon älskade teasa och att jag tog en vanlig runk sist. Bläddrade bland femhundringarna i handed så hon skulle förstå att jag var stadd i kassan denna dagen.

Näckar och lägger mig på magen. Hon kommer in och drar undan o daskar till min bak. Skrattar o kommer åt så jag kan smiska tillbaka.

Hon masserar min rygg o rumpa medans hon låter sitt underliv gnidas mot mig genom shortsen.
Sen kommer rump och pung smek. Den sen börjar hon smeka kuken och säger I love youl fliend! So big! Skrattar lite åt henne o frågar henne om hon vill ha den i sig. Jaa sa hon. Säger 500 först men vi kom överens om 800 FS


Hon hämtar kondom o jag lägger mig med kuken som ett spett i vädret. Hon kommer in och försöker komma nära men jag säger strip for me och hon ler o börjar dansa o klär av sig sakta. Fast inte ung kvinna ändå runda o ganska fasta bröst. Jag smeker o drar I dom. Hon blundar o ser ut att njuta lite. Sen wow rakad fitta och riktigt härligt fläskig. Stora pussylips. Smeker på fittan som e våt redan.

Säger now suck me. Så böjer hon säg o börjar slicka pung och rot innan själva kuken. Hon tar den utan kondom I munnen och skönt men inte så djupt så jag tar hennes hår o trycker ned mot mig o hon försöker mer själv. Det blir bättre men bottnar tyvärr inte men hör härliga kväljningar. Medans jag blir avsugen smeker jag fittan som nu öppnat sig mer o är dyngsur. Bestämmer mig för att börja bakifrån. Flyttar henne lite] åt sidan ber henne dra på gummit

Trycker ned henne mot britsen med överkroppen. Trycker mig in i en riktigt tajt fitta. Otippat tight. Fat cock fat cock säger hon o stönar. Jag kör henne hårt och vänder på henne o ner henne sätta sig på britsen. Smiskar hennes bröst o drar o klämmer innan jag trycker ned henne lite o ställer mig framför o trycker mig in igen. Nu ser jag att hon är kåt och jag knullar henne som ett jävla ånglok o hon låter mycket o skriker sen som typ en orgasm. Jag kommer nästan av det o drar mig ut o sliter av gummit o sprutar ned hennes underliv med min torsksperma o det kom mycket idag. Smeker upp lite på mitt finger o ger henne att suga bort sperma från fingret o visar min kuk. Please clean him o pekar på hennes mun så hon hoppar ned o ställer sig på huk och slickar mig ren medans hon pullar sig själv o skriker igen av orgasm.

Sen går vi o duschar o hon försöker få mig mer där men jag har lite bråttom till en middag så hinner inte. Mycket härligt besök . Kommer åter
Citera
2025-05-01, 11:59
  #11003
Medlem
Besökte stamsalongen häromdagen. Ägarinnan presenterade mig för sin nya kollega sist jag var där och jag tänkte att jag skulle se hur hon var på massage. Mina gamla favoriter är tydligen i Thailand nu så det är bara ägarinnan och den här nya tjejen (tjej och tjej hon är plus 50) där.

Glider in vid 10:20 och det är bara ägarinnan där som förklarar att den andra tjejen inte dykt upp än. Hon brukar vara sen och vi har lite att göra säger hon. Okidoki jag är ju på plats så jag betalar en femhundring och tänker att jag ju vet att jag då kommer få både bra massage och bra extra service. Jag har dock knappt börjat få massage förrän vi hör att någon kommer och det är såklart den andra tjejen. Ägarinnan frågar om jag vill byta men jag känner mig lite kymig så jag säger att hon ska fortsätta. Varvid hon då raskt övertalar mig att köpa en fyrahänders.

Jag har fått denna service många gånger där men aldrig har det gått så fort över till teasing (eller vad man ska kala det) som nu. Det tar kanske max 15 minuter innan den nya tjejen som masserar mina ben (ägarinnan kör överkroppen) börjar massera min anal med mängder av olja. Det är både runt om och med en tumme som glider in en bit ibland. Efter kanske ytterligare någon minut så är en hand under magen på mig och den greppar både det ena och det andra. Rätt fort tycker båda tjejerna att jag ska vända på mig, vilket jag håller med om.

Jag får nu en helt OK avsugning av den nya tjejen men det som jag verkligen uppskattar är det som ägarinnan gör. Hon kommer på alla 4 ovanför mig och börjar kyssa och bita i mina bröstvårtor. Eftersom hon kommer den vägen får jag ju hennes bröst rakt i mitt ansikte så det hela blir ett slags variant på en 69:a där jag såklart också kysser hennes bröst (som f ö är jäkligt fina för att sitta på en 50+). Så trots att avsugningen bara är ordinär är jag jättenöjd med det hela och tackar dem båda efteråt. Smolket i glädjebägaren är att ägarinnan säger att hon funderar på att flytta till Thailand. Om det sker, vad fan ska jag göra då???
Citera
2025-05-05, 19:04
  #11004
Medlem
Hade ett ärende i Mellanskåne för någon vecka sedan och kände att det var ett perfekt tillfälle att besöka en salong. Hade några tips att välja mellan, men valde ett ställe som jag både fått bra och lite tveksammare rekommendationer om.
Var på plats en halvtimme efter öppning, dörren stod på glänt så det var bara att trava in. Möttes av thai i 40-årsåldern som glatt välkomnade mig och sa att de hade ledigt.
Betalade för en timme och blev visad till mitt rum. Eller rum kanske är att ta i för det var bara ett skynke för och en tunn spånskiva som vägg (och det var det jag hade fått till mig av en tipsare). Men, men vad gör väl det.
Klädde av mig, la mig till rätta och sedan började en helt ok massage. Efter cirka en kvart så hör jag att det är en kund i båset/rummet bredvid, och det visar sig vara en kvinna av rösterna att döma. Lite ovanligt, aldrig varit på ett ställe där en kvinna varit samtidigt. Okej tänker jag, här kanske det inte ges något mer än massage som en tipsare berättat.
Efter ytterligare fem, tio minuter hör jag plötsligt ljud från det andra båset som gör gällande att det inte bara ges massage där inne. Kommer korta stön i en frekvens som talar för att kvinnan där inne minsann får extra hon också. Ligger och tänker mer på det än att jag inte får någon teasing alls att tala om.
Blir vändning och hör då att massösen i andra rummet hämtar vatten för att torka av sin kund, och när hon kommer tillbaka säger kvinnan/kunden på engelska "tack så mycket, lika skönt som vanligt". Ser då på min massös att hon rodnar till lite och inser att hon fattar att jag fattar.
I det läget börjas teasingen på mig och ganska snart kommer frågan om jag vill ha något mer. Givetvis vill jag det.
FS finns inte på menyn däremot B2B. Får ett förslag på en tusing men det är för mycket. Landar till slut på ett par hundra under det och för det får jag en ok behandling, men inte mer.
Som helhet. En sammanvägning av tipsen (positivt och negativt) gjorde att man komma nära sanningen. Besök igen? Skulle inte tro det. (Däremot lär kvinnan gå dit igen).
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in