Citat:
Ursprungligen postat av
Crapmagic
Har ni sätt Edvins Lustgård ännu? jag vill att någon i tråden recenserar
Ja, och det är verkligen en drogpåverkad som skäl showen.
Förstå vad meningslöst mitt liv är när jag nu måste erkänna att jag såg Edvins Lustgård. Jag brukar ha en talang för att identifiera skillnader i människor beteenden och jag måste bara göra detta statement - WTF!?. Han är ju helt uppenbart stenad av något/några preparat under det första programmet, ingen kan påstå något annat. Hans talang verkar, som någon varit inne på, vara att han faktiskt är helt talanglös. Vad som bekräftar det är detta eviga tjat om bögeri, fjollighet och att "komma ut" samt "men guuuud" samtidigt som han viftar flickigt med sina händer.. grejen är ju att det går hem eftersom cuck-svensken inte vågar säga något.
Men nu till frågan, är det kokain vi snackar om här? Tror du jag snackar skit? Titta på avsnitt 1 av Lustgården, har universum ens gjort det möjligt för någon att inte direkt se att han är narkotikapåverkad? Jag tyckte han skötte programledarrollen bra i Mello, enligt mig nykter, men detta.
WTF.
Edit:
Jag måste halvpudla här, jag såg bara Mello styckvis och när han var som bäst var han riktigt bra jämfört med andra likes-kåta muppar som stått där tidigare år. Men jag kom på några tillfällen där jag med vodkabelagt blod skönk genom tv-soffan och kände extrem sympati och empati för alla barn som fick besudlas med hans "humor" gällande skinkrytteri med mera.