Citat:
Ursprungligen postat av
oggethedogg
Ultra premium kratom, thai från upgrade natural är något helt utanför denna värld. Bästa kratomet i hela världen. Jag förstår inte hur ni alla kan hålla på med avloppsvatten. Detta är kvalitet och jag svär att ni kommer tycka samma
Har du kanske någon aning vad det svarta snus-aktiga slagget är för något? Det förekommer i olika stora klumpar, då ungefär hälften är som sand medan resten får det att se ut som att någon har garnerat smoothien med grus. Kan det vara bly eller dylikt? Det verkar inte vara vattenlösligt då det är vad som medföljer om man känner för att leka katapult, även om flera timmar har passerat när det väl är dags för att fräscha upp sig inne i badrummet.
Jag kommer ihåg att UN's beskrivning av Ultra Premium sorten lyder "de mest potenta delarna av det traditionella pulvret", vilket låter väldigt suspekt. Har jag tur är det extrakt, har jag otur är det vad jag misstänker. Oavsett blir det att vänta på klartecken innan det används till mer tvål x)
Vill tillägga att det är värst med den röda thai sorten.