Citat:
Ursprungligen postat av
Skvisten
Han får väl tycka vad han vill om ålder, sen är det väl upp till den yngre han uppvaktar?
Tänk om reportrar skulle ifrågasätta bögar, lebbor, de som bytt kön?
Får man inte tycka/leva som man vill enligt dig?
Självfallet får han tycka det, men då framställer han sig som gubbsjuk, vilket han också är.
Javisst är det kvinnornas val, men dessa kvinnor skulle inte rida hans lilla gubbkuk om det inte vore för hans kändisskap och ekonomiska tillgångar. Det är underförstått.
Citat:
Ursprungligen postat av
thaiman
Va fan är detta för kärringsnack??? Om Dan tycker han hellre vill leva med en 30 år yngre kvinna så är det väl för helvete hans Sam? Slemmig? Han lever sitt liv och detta är hans ensak och inte några spån på FB som är så in i helvete avundsjuka och endast kan fantisera om att få ha det som Dan
Jävla pulver
Saken tillhör att han gör inte direkt det till sin ensak, när han skamlöst går ut i Expressen med att han bara vill ha yngre kvinnor. Han får räkna med att bli bedömd därefter.
Tycker du det är märkligt med lite avundsjuka egentligen? Det är inte alla 69-åriga runda gubbar, som är så kända och förmögna, att de har betydligt större chanser att bli ihop med yngre kvinnor som Dan har.