Citat:
Ursprungligen postat av
jonkebonke
Det handlar om att kåta överviktiga hängpattskärringar och bögar på migverket hellre vill ha afganhannar, skäggiga arabmän och negrer med stor dolme, gärna aggresiva och dominanta, gärna lite farliga än en flicka från ett krigsdrabbat Ukraina.
Sen har vi en faktor till: alla araber, afganer, afrikaner och övriga muslimer på migverket hjälper sina landsmän att få PUT i Sverige, ofta mot betalning (muta).
Citat:
Ursprungligen postat av
Flugpappa
När man tittar på asylskäl utreder man inte förmåga till att integreras. Men regelverket anpassas och ändras nu för migrationspakten så då samkör man fler register inom hela eu.
Sverige körde ett helt eget idiot-race under 2015 och tog emot en massa kaptagonknaprande IS-terrorister och en jädra stort gäng tramadolpundande "17-åringar" från Afganistan. Hade vi följt dom där Eu reglerna då hade vi inte överträffat alla Eu-länderna när det gäller massinvandring av skräp från mena-världen.
Facit har vi idag, 12-åriga ungar som utnyttjas som kokaindealare och hitmen med kalashnikovs, platsbrist på fånganstalter, våld, och all övrig brottslighet.
Och nu får intergrerbara tjejer med ambitioner som Anastasia från Ukraina ta konsekvenserna av den helt ansvarslösa immigrationspolitiken Sverige hängivit sig åt. Jag är äcklad. Fy fan!