Citat:
Ursprungligen postat av
Greatgargamel
Antingen från hotellrummet eller pingisrummet...givetvis lämnade hon inte hotellet helt naken eftersom hon hade sin ytterjacka/kappa etc..det är kallt i Stockholm i okt/nov.
En hora kommer alltid vara
en hora.
Batixhäxor som snackar om ”det där är incel-snack”, det har redan framkommit att kvinnan är prostituterad alltså
en hora så käften.
Sorgligt nog är det en mediakåt hora som Mbappe har att göra med.
Hon visste mycket väl vad som skulle ske när hon tog steget in i hans hotellrum (redan där bör varningssignalen gå om du har någonting innanför pannbenet), inte så att de skulle spela schack tillsammans och diskutera hans VM-guld samt skapa ett bffl-band över en natt och cafelatte precis.
Hade Mbappe velat ha mer seriöst med kvinnan i fråga hade han bjudit hem henne till hans mansion i Frankrike/Spanien men nu förstår tom raketforskare att han var bara ute efter ONS, och kvinnan blir sur hon blev utnyttjad och anmäler en våldtäkt för att förstöra hans karriär.
Har sett detta fallet 100 gånger förr.
Varför gick kvinnan in i hans hotellrum? Vad var hennes motiv att gå in där? Hon blev inbjuden? Hon hade kunnat tackat nej?
Varför väntade hon att anmäla tills att Mbappe lämnade landet? Om det verkligen var en våldtäkt? Borde hon inte ha anmält den samma natt som den skedde?
Nu var det givetvis en prostituterad så gissar det var en sak hon hade i åtanke, egentligen två. Sex och fame. Hon fick båda, bara det sistnämna i en negativ bemärkning.
Nu vet hela världen om att hon är en prostiturerad. Väl spelat.
Hennes OF-sida bör stiga anmärkningsvärt nu.
Om 2 år så fyller hon kvällstidningarnas rubriker ”Jag hade sex med Mbappe”.
Hennes föräldrar måste vara stolta.
I Mbappes fall, han borde givetvis vetat bättre men detta är vad världsstjärnor gör.
De hyr horor över en natt, vart de än befinner sig i Seuol, Eritrea eller Stockholm. Vardagsmat för dem.
Spelar ingen om det är fotbollsproffs eller rockstjärnor. Mick Jagger någon?