Citat:
Ursprungligen postat av
Hamleys
Paolo är varken sämre eller bättre än många andra hemmakockar.
Tycker mycket av hans mat ser god ut.
Se där. Ett helt neutralt värdeomdöme om mat man inte ätit trots att Paolo shameat alla soffpotatisar.
Det jag har väldigt svårt att förstå är om man har ett fint forum som flashan, varför ska man sitta och förtala folk då?
Gillar man inte någon säger man varför och kanske att man tycker personen är ful men att hata folk, varför?
Hatar man någon åker man väl dit och spottar i hans mat och tar konsekvenserna av det istället för att använda flashback på det sämsta sätt man kan?
Återigen, ska vi ta och snacka lite om vad den här killen har gjort egentligen för att få allt det här hatet under så många år? Det är inte bara ett inlärt beteende i vänstern att hata människor som folk säger åt en att hata? Ungefär som vanligt i socialistländer med andra ord.
Det är mer intressant än Paolo.