Några gånger.
Är homosexuell, det är ganska vanligt med trekanter i min "krets". När jag var i 17-årsåldern hade jag det två gånger med ytligt bekanta killar på en fest en snubbe hade anordnat på Qruiser. Har haft trekant också med två utländska killar när jag var runt 26, "flyktingkrisen" 2015-2017 var rena guldgruvan
Sen har jag och min nuvarande pojkvän haft trekant två gånger med hans klasskompis. Var bland det bästa jag upplevt att ha två passiva 16-åringar nu när jag själv är över 30. Saknar dock lite grann när man var yngre och själv passiv och man hade trekant med två top:s.
Är du över 30 och har en 16 årig pojke som pojkvän och ligger med hans kompis?
Som skrivet borde väl själva känslan vara större att bli trippel fylld som en del i den kvinliga hetrosexualiteten i detta samanghang kansle? Kommit fram att det är vanligt med hemliga fantasier angående detta för kvinnor som varit öppensinnade för tre/4 kant?
Ni snubbar som gaddar i hop er, är det efterfrågat på nätet typ av kvinnor? Nån skrev om att ha trippelgökat kvinnligt krogragg men hur går dessa överenskommelser till kan man undra?
Har bara provat en gång och det var väl mest för att man ville testa, men det var absolut inte min grej. Krogragg för övrigt. Den enda behållningen jag hade var väl att jag höll på att garva ihjäl mig när jag drog mig ur bruden och la satsen på min polare.
Nej, göka själv är för mig absolut att föredra där man kan göra saker i sin egen takt, det ska t.ex. inte komma någon annan snubbe och vilja bli sugen när man ligger och småhånglar med puman.
Är tillsammans med en kvinna och både hon och jag attraheras av män också så det har hänt att vi tagit in en man i sängkammaren också. Det blir aldrig lika intimt som när vi är ensamma men ibland är det trevligt med ett manligt könsorgan att tillfredsställa sig med.
Min första +2 var med min tjej och hennes moster när jag var 15 år.
Mostern var dock bara 1 år äldre än oss.
Sen har det ramlat på, på en kursgård när jag var 17 fick jag nöjet att ha tre nymfer hos mig under natten.
Sedan har det varit många GB i Tyskland och flera oorganiserade tre och fyrkanter hemma i Sverige.
På Cypern när jag var 26 så bodde det två fina 17 åringar vägg i vägg med mig, vi hade kul hela veckan tillsammans.
Ett fint minne är också när jag var 18 och var hemma hos en militärpolare en helg, vi hade sen sex i samma rum, jag med hans lillasyster och han med systerns kompis.
Livet var roligare när man var ung, på 80 och 90 talet...
__________________
Senast redigerad av TröttSvensk 2023-12-13 kl. 20:20.