2023-12-09, 08:45
  #25
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av GretelThronberg
Några gånger.
Är homosexuell, det är ganska vanligt med trekanter i min "krets". När jag var i 17-årsåldern hade jag det två gånger med ytligt bekanta killar på en fest en snubbe hade anordnat på Qruiser. Har haft trekant också med två utländska killar när jag var runt 26, "flyktingkrisen" 2015-2017 var rena guldgruvan

Sen har jag och min nuvarande pojkvän haft trekant två gånger med hans klasskompis. Var bland det bästa jag upplevt att ha två passiva 16-åringar nu när jag själv är över 30. Saknar dock lite grann när man var yngre och själv passiv och man hade trekant med två top:s.
Är du över 30 och har en 16 årig pojke som pojkvän och ligger med hans kompis?
Citera
2023-12-09, 09:38
  #26
Medlem
GretelThronbergs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Regnpojken
Är du över 30 och har en 16 årig pojke som pojkvän och ligger med hans kompis?

Ja. Och byxmyndighetsåldern är 15 år i Sverige, så jag är inte intresserad av frikyrkligt moraliserande om mina relationer.
Citera
2023-12-09, 14:20
  #27
Medlem
Själv har jag fullt upp med att tillfredsställa en kvinna...Två !!!...
Citera
2023-12-09, 16:34
  #28
Medlem
Trafikkon-Standards avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Dimpen
Lever med 2 tjejer så trekant är en del av vårt naturliga sexliv. Inget konstigt alls.

Dig minns jag! Grattis till att det fortfarande håller! Låter fantastiskt att ha trekant som vardagsligg
Citera
2023-12-09, 19:40
  #29
Medlem
Dimpens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Trafikkon-Standard
Dig minns jag! Grattis till att det fortfarande håller! Låter fantastiskt att ha trekant som vardagsligg
Haha, ja tack ska du ha. Vi har det bra och klart det håller
Citera
2023-12-10, 15:16
  #30
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av PatricHbg
CitySwingers i Köpenhamn. Ofta där, och det är sällan begränsat till trekant
Aj fan, där brukar jag vara oxå.
Bra ställe överlag.
Citera
2023-12-10, 21:32
  #31
Medlem
Som skrivet borde väl själva känslan vara större att bli trippel fylld som en del i den kvinliga hetrosexualiteten i detta samanghang kansle? Kommit fram att det är vanligt med hemliga fantasier angående detta för kvinnor som varit öppensinnade för tre/4 kant?
Citera
2023-12-12, 21:27
  #32
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Allans.kompis
Och du inbillar dig själv att det är fullt normalt att som medelålders man ligga med 15 åringar.
Egentligen inte normalt att vara homo heller men sen kan man ju argumentera för rätten att vara onormal också o dyl.
Citera
2023-12-12, 21:31
  #33
Medlem
Ni snubbar som gaddar i hop er, är det efterfrågat på nätet typ av kvinnor? Nån skrev om att ha trippelgökat kvinnligt krogragg men hur går dessa överenskommelser till kan man undra?
Citera
2023-12-13, 08:06
  #34
Medlem
halaltarzans avatar
Har bara provat en gång och det var väl mest för att man ville testa, men det var absolut inte min grej. Krogragg för övrigt. Den enda behållningen jag hade var väl att jag höll på att garva ihjäl mig när jag drog mig ur bruden och la satsen på min polare.

Nej, göka själv är för mig absolut att föredra där man kan göra saker i sin egen takt, det ska t.ex. inte komma någon annan snubbe och vilja bli sugen när man ligger och småhånglar med puman.
Citera
2023-12-13, 08:10
  #35
Medlem
Mindbreaths avatar
Är tillsammans med en kvinna och både hon och jag attraheras av män också så det har hänt att vi tagit in en man i sängkammaren också. Det blir aldrig lika intimt som när vi är ensamma men ibland är det trevligt med ett manligt könsorgan att tillfredsställa sig med.
Citera
2023-12-13, 20:10
  #36
Medlem
TröttSvensks avatar
Min första +2 var med min tjej och hennes moster när jag var 15 år.
Mostern var dock bara 1 år äldre än oss.
Sen har det ramlat på, på en kursgård när jag var 17 fick jag nöjet att ha tre nymfer hos mig under natten.
Sedan har det varit många GB i Tyskland och flera oorganiserade tre och fyrkanter hemma i Sverige.
På Cypern när jag var 26 så bodde det två fina 17 åringar vägg i vägg med mig, vi hade kul hela veckan tillsammans.
Ett fint minne är också när jag var 18 och var hemma hos en militärpolare en helg, vi hade sen sex i samma rum, jag med hans lillasyster och han med systerns kompis.
Livet var roligare när man var ung, på 80 och 90 talet...
__________________
Senast redigerad av TröttSvensk 2023-12-13 kl. 20:20.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in