Citat:
Ursprungligen postat av
mysigpojke
Få recensioner nu för tiden, här kommer några från mig:
Elinxxtra: Vi hade en trevlig konversation och hon verkade ganska medgörlig. Men när vi väl bestämde oss för att träffas för en bilträff, gick allt fel. Hon slutade svara 30 minuter innan planerad tid och försvann sedan helt. Sista meddelandet var att Swish fungerade för henne, men när jag föredrog kontanter tystnade hon. Jag har en känsla av att det kanske handlar om blåsning och försäljning av videor. Dessutom noterade jag att hennes KIK-status visade att hon var på sjukhuset, så jag är verkligen förvirrad över vad som händer där. Känns skabbigt.
Saranightowl: Kommunikationen var ganska distanserad och inte särskilt välkomnande, om man bara baserar det på texten. Men det är okej, alla har olika sätt att uttrycka sig. Det var lätt att boka tid och inga problem uppstod i övrigt. Avsugningen var fantastisk, kanske den bästa jag någonsin upplevt. Inga problem med storlek eller liknande, och hon visste exakt hur man skapar en sensuell upplevelse som leder till klimax med olika tekniker. Inget svälj, men cim var inget problem. Trots den kyliga tonen och den något stökiga lokalen var upplevelsen väl värd det.
från ST: En mycket trevlig tjej från Balkan, enkel att kommunicera med och charmig både i text och personligen. Otroligt social! Hon har en fantastisk kropp med stabila B-kupor. Jag valde bara en avsugning, och den var bra; hon gjorde de ljud man förväntar sig och det var en fantastisk vy medan hon utförde det. Det fanns vissa preferenser i vad hon var bekväm med; till exempel slickade hon inte bollar och tog absolut inget i ansiktet. Lokalen var lite avvikande, och efter att ha sökt på nätet verkar det som om det har varit besök av grisen tidigare. Du får dock själv bedöma risken. Jag gjorde en rundtur och kom sent, så det var ingen där förutom invandrare som bor och arbetar i närheten. Hon hade även en trevlig vän i lägenheten bredvid, men jag har glömt hennes namn.
Någon som förvrigt träffat Karlinda? Stängt av recensioner vilket alltid är en varning men hon ser ju ut som en fantasi.
Spännande! Har träffat elinxxxtra flera gånger och håller med dig angående att det kan vara lite strul och svårt att få tag på henne, men hon ger förstklassiga avsugningar och väl värt det om man får till en träff. Kan vara så att hon använder något preparat tidvis som gör att hon inte är tillgänglig, vad vet jag.
Sarah är en klassiker också som jag besökt några gånger genom åren. Hennes avsugningar är väl värd pengarna och mödan att ta sig till henne (en bit utanför stan).
Vad kallas den sista du besökte? Låter som en bra upplevelse där också!
Själv har jag besökt några nya damer sedan min senaste recension, varav den bästa måste vara Mira som finns på ST/RE. Otrolig kropp, förmodligen en av de snyggaste jag varit med. Riktig porriga avsugningar med mycket kladd och hängivelse. Dyrare, absolut, men värt det!