Citat:
Ursprungligen postat av
PK-befriad
Fast när den ena halvan av paret är vit och den andra är latinx brun så vet man att woke-Juden varit framme och "regisserat". Sådana saker händer inte av en slump, om och om igen.
Du har fel och drar allting till sin spets. Vi känner inte ens till storyn och du drar fram wokekortet så fort du ser en kvinna.
Dessutom ägs Take Two av judar, som är mycket intresserade av att tjäna sjuka pengar på detta spel. De skulle inte riskera att förlora pengar på att göra GTA woke. Det är inte rimligt och kommer inte hända.
Samtidigt förstår jag din aversion mot woke, jag är själv allergisk mot sådant trams. Men att vi får se en woke-version av GTA är helt osannolikt och trailern bevisar mitt påstående med all önskvärd tydlighet. Den driver med könsstereotyper, hudfärg, sexism, psykisk ohälsa och homosexuella.
Chilla lite?