Citat:
Ursprungligen postat av
139
Har du hår på musen?
Jag skulle vilja slicka på din mus
Har du smekt musen någon gång?
Får jag ta på din mus också?
Blev du blöt i musen då?
Prova att känna i musen och se om den blivit fuktig
Härligt nu skulle jag vilja slicka din mus
Leker du med musen?
Är musen fuktig ikväll?
Här har vi en väluppfostrad gentleman som inte använder sig av det avskyvärda och vulgära F-ordet minsann. Ingen jävla grottmänniska som "Fittan först"-gubben, nej nej, här kör vi med stil och klass i chatten.
#308 har för övrigt "Marcus" samt ett datum tatuerat på armen, gissningsvis hans son. Finns ett annat M-namn bredvid som man inte ser på den bilden, men förmodligen är det syskonet.
Men överlag en jävligt tråkig gädda måste jag säga.
Jag gillade ändå denna konfrontationen. Sara börjar bli så jävla mycket bättre.
Det är gött att de börjar hitta ett sätt nu, så inte Patrik står å gormar och stör när Sara börjar nysta upp den lösa tråden i ärmen på tröjan. Patrik var riktigt bra här, tycker ibland att han kan störa hållet Sara går åt som ofta är mer emotionellt nyanserat än vad han klarar skulle jag säga. Särskilt det om att han vet varför han gör det, där kunde de fått mer svar om inte Patrik skulle avbrutit. Könsfråga med normalfördelning.
De har nog lättare att öppna sig för kvinnor i den situationen också?
Tycker det är bra att de släppt bilder på pensionerade ai-bilder förresten. Fatta att tycka sig ha rätten att skicka bilder på sin feta, 54-åriga mage och sin ovårdade äckliga kuk till knyten som ser ut att vara i elvaårsåldern. Vilka vidriga jävla miffon vi ändå pratar om.
Tycker det fanns mycket kvar att fråga honom? Är trenden kortare konfrontationer?
Utan att jag är utbildad på nåt sätt (men en Flashback-kuk har jag däremot) så tyckte jag han verkade lågbegåvad. Helt ställd av faktumet att man kunde fejka Kamera under bilden på Kik. Kändes som Sara kunde tagit honom till oändligheten. Han fortsatte ljuga och ställde sigsjälv.
Är det barmhärtighet som gör att man inte drar ut på lidandet här?
Denna uppenbara medelåldriga pajas säger sig vara 30.
"Aah jag skulle träffa henne, jaa alltså träffas så." - "Jag skulle bara knulla henne... åh nej, träffa henne menar jag"
Huruvida han skulle stuckit eller inte beror på kemin med en 13årig tös som ser ut å fortfarande säga sin ålder i halvår.
Detta är social porr på steroider. Jag är helt hooked. Det är så fascinerande upplevelser att se deras ögon svartna och dö när de insett att de fullkomligt raserat sina liv. Det är Gore Light typ, som Gladiatorspelen utan blodet. Verkar ligga djupt i mänsklig natur.