Citat:
Ursprungligen postat av
asdman123
Ingen fara såklart, tack för svar.
Är helt enig om Ken.
Ja. Förra säsongen var bara hemsk. Väljer man att lägga sig för att fucka med sitt team och samtidigt njuta av det så är man helt efterbliven. La ned den säsongen eftersom budgetfyran inte agerade. Haveri.
Angående Tang så har jag inte sett allt, kikar sporadiskt. Ligger efter med avsnitt nu igen. Valde att tänka att det var Karman och inte mobbing. Var det mobbing så är det självklart inget jag backar. Men fy fan vilken människa.
Du gör det bra. Jag hajar faktiskt inte hur du orkar diskutera med sinnessäret ovanför detta inlägg. Själv riskerar jag 6 månader om jag svarar lillkuken som tror att muskler är alfa - haha!
Charlie är guld och Tove är den första med plast som jag tycker är riktigt vacker. Mange är bra skit!
Allt gott Lost
Måste fråga, vem la sig för att fucka med sitt team?
Jag verkar ha sämst minne, kommer inte ihåg något från förra säsongen.. Hur kommer alla ihåg så mycket detaljer? Känner mig helt väck 😂
Tycker ingen sticker ut supermycket denna säsongen. Inte direkt fått någon favorit, orkar inte kolla varje dag så ligger efter lite hela tiden.
Ett tag trodde jag att Johan inte var kvar för man knappt aldrig ser honom.
Charlie är en intressant person, kan inte riktigt sätta fingret på honom. Tycker både om honom och avskyr honom. Tycker han är lik någon i sitt sätt men kan inte komma på vem.
Trist att lagen inte blandades mer än dom gjorde, men spännande med sammanslagning nästa vecka.