Citat:
Ursprungligen postat av
JohnClark
Alltså va fan, du orkar kommentera här på Flashback men bemödar inte att lägga typ 1-2 minuter till lite egen research? Naturligtvis så är ju upplägget sådant att det eventuellt kan vara svårt att bevisa något rättsligt. Men ingen skådespelare på hans nivå får ihop en förmögenhet på den nivån. Finns mängder om detta men du kan ju börja läsa här:
https://www.occrp.org/en/the-pandora-papers/pandora-papers-reveal-offshore-holdings-of-ukrainian-president-and-his-inner-circle
Ar kommer pengarna ifrån? Varför har Bidens affärer med samma oligark som skapat Zelinskys hela presidentkandidatur? Frågorna borde ställas för det har självklart bäring på kriget i Ukraina och USAs absurda intresse i det.
Är det det verkligen så som du påstår. Vilket jävla svammel. Du har noll koll!!
Sedan tittade du bara på order skådespelare, inte på resterande jag skrev.
Men påtalar det igen och med lite extra insikt för dig. Har du en förmögenhet kan man lätt få en större förmögenhet. Och med en större förmögenhet kan du bli extremt förmögen.
Går du fortfarande i årskurs nio?
Du är inte den smartaste i denna tråd märker man. Gäller även Putin i övrigt. Tror du bara han stjäl pengar från den ryska befolkningen?
Edit: sedan har du redan fått svar på ditt Pandora svammel av en person tidigare så gå och lägg dig istället för att sprida dynga!