Citat:
Ursprungligen postat av
llars67
Jag blev lämnad 1997 det kostade mig massor ekonomiskt (vi hade en hästgård) och jag hade tre söner som jag bara fick se 9 dagar i månaden efter detta.
Att jag skulle begå mord över besvikelsen är helt jävla otänkbart. Detta är fan facit. I dag bryr jag mig inte ett skit över det som hände 1997 livet går vidare så enkelt. Jag har en ny familj och skaplig kontakt med mina 25 -30 åriga barn från förr.
För att mörda sina egna barn när man är besviken är så otänkbart för en normal förälder.
Härligt att höra en god återhämtning Lars.
Nu kommer jag vara lite okänslig. Polisens obduktion samt undersökning av bilen stärkte bevisen på att S*fi var mördaren av sina barn. Det innebär att J*mmy inte är någon psykopat lös i ett område nära mig, och har man tur så tar han försäkringspengarna och flyttar. Börjar på ny kula någonstans där han kan ha sina katter.