Citat:
Ursprungligen postat av
Granit66
Det är bara riktiga pedofiler som hänger upp sig på biologisk ålder, vi andra inser att det är sjukt att söka efter barn under 15 år för sex.
Vilket är du?
Om du läser vad jag skrev en gång till så ser du att jag skrev att det är sjukt med vuxna gubbar som raggar på 14-åringar, jag ifrågasatte bara blandandet av äpplen och päron när det gäller Riktiga pedofiler, dvs sådana som tänder på Barn.
Jag själv är i 50-års åldern och är sedan länge inte sexuellt aktiv, men jag kan förstå om en 27-åring "råkar" ragga på en 14-åring. Sjukt, men ändå inte alls i samma genre som pedofilgubbarna som vill ha sex med barn.
Men jag antar att alla som ställer kritiska frågor om dumpen och i tråden per automatik är pedofiläckel?