Citat:
Ursprungligen postat av
Liljor
Är det någon som är psykopat är det nog du om man kollar på posthistoriken.

Inte ett enda rätt har du i dina inlägg och sådana som dig sprider skiten vidare och har er.
Är det inte Ukraina du borde hata på eftersom det är de som skjutit ihjäl många civila i Mariupol? Eller blundar du för det faktumet och kallar alla för rysstroll istället? Även om det är svårt att få in i din lilla hjärna så är folket som bor i Mariupol glada över att det är ryskkontrollerat nu, se lite intervjuer med dem så kanske du lär dig något om vad som pågår.
Attacken i Kramatorsk var också från Ukraina. Ganska korkat av ukrainarna att skjuta av en Tochka U där man kunnat se att den kom från deras håll. Samt att man kunnat identifiera serienumret som ukrainskt. Hur många civila hade de dödat den gången jag minns inte, runt 30 personer?
Ha ha ni putinrunkare kör alltid tvärtomleken då ni ska beskriva något.
Du måste vara en idiot om du inbillar dig att de som överlevt i Mariupol välkomnar ryssvinen som bombat deras fina stad till en grushög!
Helvete vilken äcklig människa du är.
Du borde åka dit och berätta om din Putinvurm! Du skulle troligtvis dingla i en lyktstolpe inom några minuter…