Citat:
Ursprungligen postat av
Keus
Det är mannen som ska ta initiativ till det men Axel vågade inte. Inte för att jag tror att det hade spelat någon roll för utfallet men för det kan faktiskt inte Märtha lastas.
Däremot är hon oerhört kall som tidigare konstaterats. Det är något som är allvarligt fel med en kvinna som är 33 år och har noll intresse av att skaffa barn.
När jag ser Märta ser jag bara Agneta Sjödin, såg du att Axel tog sin revansch och gav en försynt munpuss utan tunga under bröllopsleken, den fick han nog ligga på!
Skälet till att hon är istapp beror inte på deras kommunikation, vad han säger & inte säger, utan hon fann hans utseende oattraktivt samt hans kroppsmaner var ju aningen feminint & skrattade omanligt uppenbart betagen av hennes utseende, och det visste hon