Citat:
Ursprungligen postat av
Solros89
Tyckte videon var allmänt pinsam att se på. Mycket tjat från Linns sida på Tindra att prata om sin olycka med hakan. Tindra såg uppretad och sur över att behöva prata om det, och istället började prata massa om bajs.
Simon uttråkad som vanligt över att umgås med Linns familj.
Om videon är borttagen beror kanske att Marcus inte vill ha den uppe. Nästan hela videon var med Tindra.
Nu har jag inte sett videon men Tindra verkar vara en smart flicka..antar att hon kommer att revoltera mer och mer mot sin mamma och ett sätt verkar vara att prata om bajs istället.
Jag önskar att Linns följare kunde inse att de stödjer Linns barns förstörda barndom och en skolgång av mobbning. Barn retas ju för allt möjligt och tänk när klasskamraterna får höra från sina föräldrar om Tiingelinn.
Jag vet att Linn har skrivit att det är såååå vanligt att ha flera barn med olika män..men då brukar det ju vara lite fler år emellan syskonen. Det är verkligen inte vanligt att på 4 år bli gravid med 3 olika killar.
Stackars Simon som trodde att han kunde leva på Linns pengar och ägna sig åt sin hockey, nu är han bara en i raden av Linns spermadonatorer..och så måste han arbeta också!