Citat:
Ursprungligen postat av
Strykninmannen
Du har en diagnos och är asexuell så du förstår inte sex, jag måste förklara för dig hur mänsklig sexualitet funkar. Den största delen av sexuell aktivitet är ett samarbete mellan hjärna och könsorgan så jo, brandmannens stenhårda snopp har kommunikation med hans hjärna som kan tänka sig en sjuårings hand runt hans kuk.
Han tänker inte med kuken
Med vad tänker han då... Brandmannen hade inte mött upp kvinnan
och barnet om han inte ville ha sex,
och om han åtminstone vore motsatsen till pedofil hade barnet varit en anledning till att inte vilja något ens med mamman. Ur hennes fitta har alltså moderkaka m.m. kommit. Nåväl..
Jag skulle flytt fältet lika mycket om det vore Aftonbladet eller Expressen som ville intervjua mig pga min nya veteranbil, frimärkssamling eller för att dra poängen till sin spets pga nobelpris.
Jag hade inte medverkat utan istället smugit för att ingen skulle kunna intervjua mig. Jag har aldrig varit med på släktträffar, bröllop, dop osv. Ingenting.
De bilder som ändå finns har jag lagt munkavle på de som har dom att inte dela. Youtube, porrsajter och övriga video är nedstängda sedan länge, och kommer aldrig återigen öppnas. Vad jag gör påverkad kan jag dock inte riktigt förutse, bestämma eller lova mig själv.
Jag öppnar aldrig dörren, låter mig aldrig stannas, svarar maximalt med bara med ja i telefon, använder anonym IP, hårdvaror, konton och för det mesta bara gamla foto som ändå har delats. Det går inte att förutse vart jag ska, är på väg eller befinner mig.
Jag förekommer inte någonstans mer än anonymt på porrsajter utan personkoppling till mig som jag inte själv tankat upp. Någon som finns mindre får man leta efter. Jag skulle inte erkänna så mycket som en millimeter. Tvärtom gått till angrepp och frågat vad sjutton ni menar.
Det står tom utanför min bostad ungefär: Vill ni mig något så skicka sms till följande nummer: xxxx och meddela vad saken gäller.