Citat:
Ursprungligen postat av
fido1986
Dom är inte sjuka i mitt huvud... Men jag vet att du ser på saken på så sätt.
Nja, jag går inte igång på dom yngsta. Från det att dom börjar få bröst, lite form på höfterna typ. Ingen jätteskarp linje, men ungefär där.
Sen tänder jag på vuxna kvinnor också. Men då föredrar jag *trumvirvel* små bröst och petita kvinnor!
Nä, jag tror inte heller det finns någon bot på det sättet. Mina fantasier är värre ändå. Men jag gillar dom. Jag håller dom i schack. Det är därför jag skapade kontot här. Om en sådan som jag hamnar i situationen att "livet är över" så finns ju risken att jag går ut och har "roligt" istället för att ta livet av mig.
Dumpen riskerar ju faktiskt att skapa sådan människor. Eller har redan gjort det.
Nu har jag ju stannat här längre än tänkt. Lite skoj! Har liksom inte vädrat mitt inre så ofta. Som du kanske förstår?

Det jag gillar med flashback är att man kan till och med ha diskussioner med pedofiler. För hur äcklad jag än blir så har du en poäng i det. Folk får ha så mycket fantasier de vill, men det hänger ju på att du inte gynnar en marknad och köper/ ser klipp av sådant slag?
Och du har en viss poäng. Vissa av dessa är inte predatorer egentligen och skulle kanske åldrats utan att gjort något åt fantasin.
Men kom ihåg, dessa bifigurer stimulerar en marknad där det förekommer övergrepp på barn genom att de köper sånt material= lika skyldiga som alla andra. Så den ”collateral damage” de få som inte gör det, de är de värt. Precis som du skriver själv, finns uppenbarligen ett inneboende monster i alla er, uppenbarligen kliver de över barn om rätt tillfälle ges, vilket jag är helt övertygad om att även du skulle göra om du fick det serverat på silverfat, och tycker sig kunna rättfärdiga det inför dig själv.
Eller? Ni är tickande bomber, och även om inte 100% av er kommer smälla så är det tillräckligt stor andel som just gör det!
Alltså dumpen är bevis på just det, och att vi får vara glada att dessa ”rätta tillfällen” är en fälla, annars hade de raserat livet för ett barn, kanske en hel familj.