Hela Sverige överflödas av droger, omsättningen årligen är flera miljarder, tvättas systematiskt utan problem. Alla klankriminella familjer är numera etablerade och mångmiljonärer som sitter i riksdag, kommun- och mäktiga företagsstyrelser. Några dampsomalier som inte bryr sig om pengar utan bara personligt, heligt krig - sitter, tack vare angiveri från professionella kriminella som vill fokusera på affärsverksamheten utan störningsmoment, tiotusentals soldater är ute och aktiva, men sköter det snyggt.
Att polisen tar åt sig ära för marknaden blivit uppdelad och de stökigaste adhd-somalierna sitter är väntat. Stefan Löfven knäckte gängen eller hur?

Bryr mig inte direkt om att försöka övertyga svenskar, blir glad ju mer ni faller genom import av miljoner blattenegrer.
Svenska samhället har uppfostrat de kriminella hur de ska göra för att komma undan. De är snart färdigutbildade nu, vilket märks på tystnaden. Alla blir nöjda och glada.
Vet flera som har meterlångt brottsregister, hundratals offer blivit utsatta för grova brott, men trots det åker han fast ibland för nåt enstaka och får straffrabatt etc. Att hans svenska medborgarskap och mänskliga rättigheter inte blivit tillbakadraget kan bara tolkas som att svenne älskar utsätta oskyldiga för hemskheter och ett livsöde i plågor.
Det enda sättet man kan hämnas på svennesystemet är genom att placera ut korvar med nålar i så hela patetiska svennefamiljen gråter när deras fula svennehund hostar och kräks frolic för nålar är fast i halsen hahahha. Svenne är ond och måste straffas brutalt.
HH-grabben som tråden handlar om får lite semester sen kommer ut och kör sportbil samt flippar fastigheter utomlands. Hela Sveriges svennepolis applåderar över att han "åkte fast". Nu knäckte dem gängen minsann!
Och ja, snubben har såklart redan fullmakt och givit bankid åt sina universitetsutbildade systrar som gör faktiskt imponerande vinstaffärer åt honom varje månad medans han "är på semester". Ingen ekonomisk utredning startas hur det kommer sig att de i fängelse samtidigt kan vara heltidsanställda med 5 jobb utanför och legitimera sig med bankid på andra sidan jorden. Sedan tvingar svenne laglydiga invandrare betala världens högsta skatter eftersom pension och höginkomstsjukersättningar från fuskanställningarna måste in till negerblattarna, det ingår ju i det svenska medborgarskapet.
Svennepolisen och svennelandet förtjänar maximal tortyrhämnd. Blont hår = jävligt äcklig människa.